ÖVRIGT / Diverse / Resegarderob 8692013
nr 869 2013
Resegarderob
med inredning, höjd: 103 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 januari 2014
kl 18:35:18
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
1.600 kr
350 kr
7
7